Hosting ve Reseller Hizmetleri

1: Hosting İle Reseller hizmetlerimizde 7 günde bir olarak otomatik sunucu yedeklerini almaktayız. ancak bu yedekler olası sistem arızaları İçin alınan yedeklerdir. Müşteriler mutlaka kendi yedeklerini almak ile yükümlüdürler, firmamız iyi niyete dayalı olarak insiyatif olarak yedekleri müşteriler ile paylaşabilir.

2: Hosting, Reseller ve SEO Reseller sunucularında donanımdan ya da yazılımlardan kaynaklanabilecek sorunlarda hizmet sahibi kendi yedeğinden sorumludur. Firmamız asla sorumlu değildir.

3: Yedeklemeler 2 GB'ı aşmamış siteler için geçerlidir. 2 GB üzerindeki siteler yedekleme kapsamı dışında olacağı için Firmamız bu sitelerde oluşabilecek sorunlardan asla sorumlu tutulamaz. Müşteri kendi yedeğini almakla yükümlüdür.

 

 

Sanal Sunucu Hizmetleri

1: VPS ve VDS hizmetlerimizde kesinlikle ücretsiz yedek alınmamaktır. Tüm yedekleme işlemleri müşteriler yedek almak zorundadır.

2: Müşteri ücretli bir yedekleme hizmeti almadıysa firmamız kesinlikle sorumluluk kabul etmeyecektir.

 

 

Fiziksel Sunucu Hizmetleri

1: Kiralanan veya Barındırma hizmeti alan fiziksel sunucularda kesinlikle ücretli veya ücretsiz Yedek alınmamaktır.

2: Tüm yedekleme sorumluluğu sunucuyu kiralayan veya barındıran kullanıcıya aittir, Firmamız olası bir durumda kesinlikle sorumluluk kabul etmeyecektir.

 Ödeme süresi 1 gün geçen hesaplar sunuculardan silinmektedir. Bu sebeple ödeme süresi geçen ve silinen hesapların alınan yedekleri dahil sunuculardan silineceği için, Hizmet süresi sonunda müşteriler kesinlikle yedek talep edemezler. Bu sebepten olası bir maduriyette firmamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.