FabNet Teknoloji ve İnternet Hizmetleri

Kirala Senin Olsun (KSO) & Vadeli Satış Hizmet Sözleşmesi

Son Güncelleme:  03.09.2023

Kullanıcıların kendisine www.fab.net.tr adlı web sitesi ("Web Sitesi") veya mobil uygulamaları üzerinden ulaşarak hesap oluşturan, alışveriş yapan ve menfaat sağlayan tüm müşteriler, aşağıdaki ana madde ve alt maddelerden oluşan şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılmaktadır. Aşağıda belirtilen tüm şartlar, koşulları kabul etmeden, kullanıcı hesap oluşturmak ve ürün/hizmet alımı yapabilmek mümkün değildir. Hesap oluşturan ve ürün/hizmet alımı yapan tüm kullanıcılar bu sözleşmeyi kabul ederek ilerleyebilmektedir.

Bu sözleşme; üyelik ve ürün/hizmet alımı esnasında müşterinin onayına sunulmakta, kabul etmeden ilerlemesine izin verilmemektedir. Ayrıca sitenin alt kısmında sürekli ilanen yayındadır. İncelemek ve okumak müşterinin sorumluluğundadır.

İşbu sözleşme taraflara sözleşme konusu site ile ilgili hak ve yükümlülükler yükler ve taraflar işbu sözleşmeyi kabul ettiklerinde bahsi geçen hak ve yükümlülükleri eksiksiz, doğru, zamanında, işbu sözleşmede talep edilen şartlar dâhilinde yerine getireceklerini kabul ve beyan ederler.

Madde 1: 

K.S.O, taksitleri yapılacak anlaşma sonucu belirlenen vadeler üzerinden ödenecektir. Erken kapama yapmak isteyen müşterilerimiz için ek bir indirim sağlanmayacaktır, yapılan anlaşılan vade X ay = toplam fiyat üzerinden hesaplanacaktır.

Made 2: 

K.S.O, hizmetlerinde herhangi bir iptal veya iade durumu söz konusu değildir. Anlaşılan vade içerisinde sunucu barındırma ve sunucu taksit ücreti ödenmelidir. Müşteri tek taraflı fesih işlemi sağladığı zamanda firmamızdan geriye dönük hiç bir ücret talep edemez.

Made 3:  

K.S.O, Kiralama süresi boyunca oluşabilecek donanımsal arızalarda firmamız sadece parçanın tedariği için aracı olacak ve değişimi gibi teknik durumlarda yardımcı olacaktır. Parçanın ödemeleri ve ücretli tüm işlemler tamamen müşteriye ait olacaktır.

Made 4:  

K.S.O, müşterisi ayrıca genel hizmet sözleşmesini "https://www.fab.net.tr/tr/hizmet-ve-kullanim-sozlesmesi" kabul etmiş okumuş sayılır.

 

Kirala Senin Olsun (KSO) sunucu siparişi vermiş her kullanıcı bu sözleşmeyi kabul etmiş ve imzalamış kabul edilicektir.